• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/groups/2275680172715154/?ref=share
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905534993388
 • https://twitter.com/tamkfed
 • https://www.instagram.com/invites/contact/?i=4e9ryh3f40m8&utm_content=6ri4yq0

   • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu
  • Fetih Yaşar İle Kahvaltı
  • Sayın Yenimahlle Başkanımızın Federasyon Üyelerimiz İçin Vermiş Oldukları Kahvaltı

Federasyon Yönetimi Mecliste

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyon Genel Başkanı Çağdaş Yavuz ve Dernek Başkanları ile Basın Yayın Haber Editörleriyle T.B.M.M.çıkarma yaptı.

    Fed.Genel Başkanı Çağdaş Yavuz ve yönetim kadrosu sabahın erken saatlerinde ilk olarak motosikletli kuryelerin sorunlarını Meclis Genel Kurulunda konuşma yaparak ses getiren ve soru önergesi veren CHP Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç'a ziyaretlerini gerçekleştirdiler.
Yapılan ilk ziyarette öncelikle motosikletli kuryelerin sıkıntılarını" Meclis Çatısı Altında" dile getirip "Sesimize Ses "verdikleri için Sayın Kılınç 'a teşekkür ettiler.


   Yapilan kısa süreli ziyarette Fed.Gen.Başkanı Çağdaş Yavuz, meclisteki konuşmalara ek olarak asıl sorunlarını da dile getirilip bu konuda Meclise Geniş Çaplı bir çalışma yapılması ve bu çalışmalarında Federasyon olarak ;üstlerine düşen görevlere hazır olduklarını dile getirdi.


   Yüksel Mansur Kılınç, Federasyonun bu konudaki samimi yaklaşımlarından dolayı Çağdaş Yavuz 'a teşekkür ederek.Hem şahsım olarak hemde milletin vekili olarak her türlü Federasyonun arkasında olup Motokuryelerin sıkıntıları daha çok Genel Kurullarında dile getirip T.B.M.M.'DE görev alan ,bütün siyasi partilerin vekillerinin akıllarına sokması için bundan sonra daha çok "Kürsüde Sizlerin Sıkıntılarını" dile getireceğinin sözünü verdi.


    Ayrıca Fed.Gen.Bsk.Çağdaş Yavuz, MYK 'DAN çıkan kararın daha geniş kapsamlı yapılarak motokuryelerin AZ TEHLİKELİ MESLEKLER GRUBUNDAN ÇOK TEHLİKELİ MESLEKLER GRUBUNA ALINMASI İÇİN T.B.M.M.çalışmaların yapılmasını Sayın Yüksel Mansur Kılınç vekilimize gerekçelerini anlattı. Bu konuda Sayın Fed.Başkanına katıldığını bu konuda aksaklığın giderilmesi için partisinin yönetim kuruluyla görüşeceginin sözünü verdi.


   Sayın Kılınç vekilimizle yapılan ziyaretten sonra hep birlikte CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel 'in başkanlık makamına geçiş yapıldı. Bu esnada Fed.Yonetimini yanlız bırakmayan Yavuz, Grup Başkan Vekili ile yapılan görüşmeye katılarak Federasyonun sorun ve sıkıntılarınıda Sayın Fed.Başkanı Çağdaş Yavuz ile birlikte anlatarak dile getirdiler.
Sayın Yuksel Mansur Kılınç ile Fed.Bsk.Çağdaş Yavuz 'un birlikte hazırlamış oldukları dosyayı Grup Başkan Vekili Özgür Özel teslim ettiler.


    Dosyayı inceleysen Özel motokuryelerin sıkıntılarının giderilmesi için mutlak suretle hem görsel hemde basın yayın organlarıyla dile getirmek için bu konuda Federasyonun arkasında olduklarını dile getiren Özel ,Kılınç 'a bu konuda sonuna kadar yetkilendirilip daha geniş kapsamlı bir çalışma yapılarak CHP Genel Başkanına sunulmasını, bundan sonrada hem grup toplantılarında hemde T.B.M.M. toplantılarında sözlü olarak kürsüde konuşma yapıp dile getirilmesi için talimat verdi.


    Tamk.Fed Genel Başkanı Çağdaş Yavuz toplantının sonunda Özel ve Kılınç 'a, motokuryelerin sorun ve sıkıntılarını dile getirdikleri için plaket taktım ederken toplantıya katılan Fed.Genel Sekreteri Sinan Ölçü, Yener Çalışkan ,İlker Ören ,Mehmet Akif Çiğdem, Aydın Teke,Burak Başer,Serkan Arslan , Aygün Kahraman toplantıdan mutlu ayrıldılar.

212 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
T.B.M.M Soru Önergesi

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret18501
Anket
Federasyonumuzun Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
Hava Durumu
Saat
İnternet Kanunu